Zebranie organizacyjne przed nowym sezonem

Otrzymaliśmy zgodę na zorganizowanie ligi, więc wracamy do grania Sezon planujemy zacząć w weekend za tydzień meczem o superpuchar ligi pomiędzy Cezarem, a PMP Skarżysko, a rozgrywki ligowe ruszą w kolejny weekend 20-21 czerwca. Wszystko będzie wyglądało trochę inaczej niż do tej pory ale o wszystkich szczegółach powiemy na zebraniu z kierownikami drużyn, które odbędzie się za tydzień w ŚRODĘ 10 CZERWCA O 18:30 w budynku lodowiska - obecność obowiązkowa. Prosimy żeby każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach na zebranie ze względów bezpieczeństwa przysłała TYLKO JEDNEGO PRZEDSTAWICIELA. Termin zebrania jest jednocześnie ostatecznym terminem zgłaszania drużyn do ligi. Pierwsza rata wpisowego wyniesie 250 zł i będzie ją można uiścić najpóźniej przed rozegraniem pierwszego meczu. Typowej przerwy wakacyjnej w tym roku nie będzie (oprócz 2 weekendów pauzy na coroczny Turniej na Ósemce) Druki zgłoszenia, klauzuli RODO i zapoznania z regulaminem rozgrywek będą niedługo do pobrania na Naszej stronie internetowej, oczywiście będzie je można także dostać na zebraniu. Prosimy o przybycie na zebranie w celu uniknięcia sytuacji, że ktoś o czymś nie wiedział. Wiadomo, że sytuacja jest inna niż zawsze, dlatego chcemy wyjaśnić jak to wszystko będzie wyglądało.