Belfry nowym liderem

W sobotni wieczór na boisku jako pierwsze w tej kolejce zmierzyły się ze sobą drużyny Belfrów i Kamexu Plus. Od początku lepiej na boisku prezentowała się pierwsza ekipa, mimo iż kolejny raz na bramce wystąpić musiał Andrzej Plucner. W pierwszej połowie dwukrotnie trafili do bramki i pewnie prowadzili. Po zmianie stron kontrolowali sytuacje na boisku dokładając kolejne trzy gole, rywali nie stać było choćby na kontaktowe trafienie i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Belfrów 5:0, dzięki czemu wykorzystali pauzę dotychczasowego lidera Flo-Carsów Biały Kamień i wskoczyli na czoło tabeli.W drugim spotkaniu JP Control podejmował Posadaj, pierwsza część gry dość wyrównana, sporo walki w środku pola, padła tylko jedna bramka dla ekipy Posadaja. W drugiej połowie trochę lepiej zaczęli się prezentować zawodnicy JP Control zdobywając dwa gole, przeciwnicy również mieli swoje okazje ale żadnej nie udało im się wykorzystać i ekipa JP mogła się cieszyć z trzeciej wiktorii w tym sezonie. W ostatnim meczu tej kolejki BMBS Ganer zagrał z ekipą Taktycznego Piątku. Mimo, że dysponujący szerszym składem BMBS od początku był częściej przy piłce, dobrze w defensywie spisywała się ekipa ze Stąporkowa licząc na grę z kontry. Taka taktyka przyniosła zamierzone efekty i po dwóch szybkich wypadach udało im się zaliczyć trafienia co skutkowało prowadzeniem po 25 minutach 2:0. Druga część gry wyglądała bardzo podobnie, BMBS atakował ale nie miał wiele klarownych sytuacji, za to rywale wykorzystali kolejną kontrę i ostatecznie Taktyczny Piątek wygrał 3:0.

BELFRY - KAMEX PLUS 5:0