Cztery drużyny z sześcioma punktami po trzech kolejkach

Niedzielną rywalizację zaczął mecz pomiędzy Better Halfem, a Szerszeniem. Obie drużyny w ubiegłej kolejce zdobyły swoje pierwsze punkty w sezonie ale od początku ton wydarzeniom na boisku nadawał pierwszy z zespołów. Już do przerwy zdobyli cztery gole, rywali stać było tylko na jedno trafienie. Po zmianie stron kontrolowali sytuację na boisku, dołożyli kolejne dwie bramki i pewnie wygrali z Szerszeniem 6:1. W kolejnym spotkaniu Skar-System podejmował Syrenę Książęce. Zawodnicy beniaminka ambitnie walczyli i liczyli na pierwszą zdobycz punktową ale zdecydowanie lepsi na boisku byli ich przeciwnicy. Po pierwszej połowie Skar-System prowadził 2:0, w drugiej części gry trafił również dwukrotnie i pewnie pokonał Syrenę 4:0. Ostatnie spotkanie tej kolejki było najbardziej wyrównane, BMBS zmierzył się z Piranią Mirów. W pierwszej 25 minutach obie drużyny zdobyły po jednej bramce i mieliśmy remis 1:1. W drugiej połowie minimalną przewagę uzyskali zawodnicy z powiatu szydłowieckiego i udokumentowali ją zdobyciem gola. Rywale dążyli do wyrównania ale Piranie wyprowadzały groźne kontry i po jednej z nich Robert Jelonek ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Piranii Mirów, było to trzecie trafienie tego zawodnika w tym meczu dzięki czemu jest w ścisłej czołówce strzelców drugiej ligi.

BETTER HALF - SZERSZEŃ 6:1