Decor INK i Skar-System nadal z kompletem zwycięstw

Niedzielne zmagania drugoligowców rozpoczął pojedynek pomiędzy Skar-Systemem, a Toolmexem-Truck. Oba zespoły mają aspirację żeby awansować do pierwszej ligi, więc był to dla nich bardzo ważny mecz. Spotkanie było wyrównane ale gracze w biało-zielonych koszulkach pokonali swoich rywali 2:1, co ciekawe w tym meczu padły dwie samobójcze bramki, zwycięskie trafienie dla swojej drużyny zaliczył Marcin Matysek. Skar-System nadal może pochwalić się kompletem zwycięstw. W drugim meczu B.M.B.S zmierzył się z Decor Inkiem, od początku na boisku dominowali gracze lidera, którzy już do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Kamil Cieloch ale Decor INK szybko odpowiedział trzema następnymi golami i trafienie Artura Września w końcówce meczu nic już nie zmieniło, lider wygrał pewnie 5:2 i umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Kolejkę zamykało spotkanie drużyn, które nie zdobyły jeszcze punktów Better-Halfu i Pizzerii Biesiadowo. Pierwsza połowa była wyrównana, żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki, w drugiej części ekipa Krzysztofa Franczyka zadała swoim rywalom cztery ciosy, a sama zachowała czyste konto i takim sposobem Pizzeria po zwycięstwie 4:0 odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

SKAR-SYSTEM - TOOLMEX-TRUCK 2:1

Mar. Matysek, samobójcza - samobójcza

żółte kartki: Milewski, Mar. Matysek (płatna) Skar-System - K. Winter, Zieliński (płatne) Toolmex

B.M.B.S - DECOR INK 2:5