Druga wysoka wygrana BMBS Ganer

W lidze oldboyów jako pierwsi na boisko wyszli zawodnicy BMBS-u Ganer i Taktycznego Piątku. Obie drużyny pewnie wygrały swoje inauguracyjne mecze i liczyły na kolejne zwycięstwo. Od początku inicjatywę przejęli zawodnicy w czerwonych koszulkach dość szybko wychodząc na prowadzenie. Ekipa ze Stąporkowa też próbowała atakować ale dobrze spisywała się obrona i bramkarz ich rywali. BMBS Ganer trafił w pierwszej połowie jeszcze dwukrotnie i po 25 minutach mieliśmy 3:0. W drugiej części gry niewiele się zmieniło Taktyczny Piątek był w tym spotkaniu słabszą drużyną i stać ich było tylko na honorową bramkę. W międzyczasie ich przeciwnicy zdobyli jeszcze aż cztery gole i ostatecznie wygrali wysoko 7:1 umacniając się na prowadzeniu. W sobotni wieczór na boisko zobaczyliśmy drużyny Belfrów i Kamexu Plus. Pierwsza z wymienionych ekip musiała sobie radzić tylko w siedmioosobowym składzie, w dodatku w polu wystąpił nominalny bramkarz Robert Bilski. Mecz rozpoczął się jednak od ich przewagi i już po kilku minutach wyszli na prowadzenie. W dalszej części pierwszej połowy systematycznie je powiększali i do przerwy wygrywali 4:0. Po zmianie stron do ataku ruszyła drużyna Kamexu Plus i już po 10 minutach zmniejszyli straty do zaledwie jednej bramki. Wydawało się, że pójdą za ciosem, a Belfrom może zacząć brakować sił. Jednak tak się nie stało, po dwóch ładnie rozegranych kontrach podwyższyli prowadzenie na 6:3 i mogli spokojnie rozegrać końcówkę spotkania. W niej trafili jeszcze dwukrotnie pozwalając rywalom na zdobycie tylko jednej bramki i ostatecznie zwyciężyli hokejowym rezultatem 8:4. W ostatnim spotkaniu kolejki Posadaj podejmował grającą pierwszy mecz w tym sezonie ekipę Control Service. Pierwsza z wymienionych drużyn po kilku minutach trafiła do siatki i starając się grać uważnie w obronie liczyła na podwyższenie rezultatu. To im się udało i po pierwszej połowie mieliśmy wynik 2:0. W drugich 25 minutach Control Service próbował odrobić straty ale rywale grali dobrze w defensywie, w dodatku sami zdobyli jeszcze dwie bramki i wygrali to spotkanie pewnie 4:0.

BMBS GANER - TAKTYCZNY PIĄTEK 7:1