Dziki samodzielnym liderem pierwszej ligi

Czwartą kolejkę rozpoczynał pojedynek pomiędzy Kamexem Kasoterminale, a ZEORKIEM. Beniaminek w poprzedniej kolejce zdobył pierwszy punkt i liczył na sprawienie kolejnej niespodzianki, tym bardziej, że mistrzowie ulegli tydzień temu Freedomowi Kamienna. Nic takiego jednak nie miało miejsca, podrażniony ZEORK  od razu ruszył do zdecydowanych ataków i już do przerwy było 4:0. W drugiej połowie trwała dalsza egzekucja i skończyło się ostatecznie na pogromie 11:2. To rzadki wynik, nawet w Naszej amatorce, warto zwrócić uwagę, że siedem goli w tym meczu zdobył Patryk Zygmunt, dzięki czemu z 11 trafieniami jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców. W kolejnym spotkaniu zmierzyli się dotychczasowy lider Skarżysko24.pl z Cezarem. Przewagę przez większość meczu i dużo lepsze sytuacje na zdobycie bramek mieli niebiescy ale to przeciwnicy w końcówce meczu po pięknym trafieniu Michała Stępnia zadali decydujący cios i niespodziewanie zdobyli pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Następnie na boisko wyszły Freedom Kamienna i Wanmięs Witex. W rywalizacji tych drużyn mieliśmy wszystko: mnóstwo bramek, zmienne prowadzenie, dużo fauli i emocji. Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna Freedomu, która wygrała minimalnie 6:5 i po drugiej wiktorii z rzędu awansowała na piąte miejsce w tabeli. W czwartym spotkaniu zagrały Dziki i Drew-Rut. Wicemistrzowie dzięki porażce Skarżyska24.pl mieli szanse zostać samodzielnym liderem i z tej okazji skorzystali. Już do przerwy prezentowali się znacznie lepiej od swoich rywali co udokumentowali trzema trafieniami. Po przerwie kontrolowali wydarzenia na boisku dokładając jeszcze dwie bramki, przeciwników było stać tylko na honorowego gola i po wygranej 5:1 Dziki zostały samodzielnym liderem. Kolejkę kończył mecz pomiędzy KK Pożyczkami, a Wielką Wsią. Po kilku minutach zawodnicy spod Starachowic skorzystali ze złej interwencji bramkarza rywali i wyszli na prowadzenie. Zawodnicy w zielono-czarnych strojach ostro zabrali się do roboty i w końcu parę minut przed przerwą wykorzystali jedną z okazji i było 1:1. Drugą połowę również rozpoczęli od mocnego ciosu bowiem już ich pierwsza akcja przyniosła bramkę. W kolejnych minutach Wielka Wieś wykorzystała jednak ich kilkuminutowy przestój, błędy w obronie i zdobyła trzy gole wychodząc na prowadzenie 4:2. W ostatnich 10 minutach KK Pożyczki rzuciły się do zdecydowanych ataków ale stać ich było tylko na jedno trafienie i ostatecznie Wielka Wieś wygrała 4:3.

KAMEX KASOTERMINALE - ZEORK 2:11