Flo-Carsi tym razem lepsi od BMBS-u Ganer

W lidze Oldboyów pierwsza kolejka rundy jesiennej miała taki sam rozkład gier jak ta ostatnia z wiosny, więc była szybsza szansa na rewanż dla przegranych zespołów. Na początek Belfry występujące bez nominalnego bramkarza w którego role wcielił się Andrzej Plucner podejmowały Posadaj. Pierwszy minuty spotkania niespodziewanie na korzyść drugiej z wymienionych ekip, która wykorzystywała szybkie kontry i już po 10 minutach prowadziła 3:0. Wydawało się, że może dojść mimo wszystko do niespodzianki ale Belfry spokojnie uporządkowały grę i powoli zaczęły odrabiać straty, udało im się to już przed przerwą i wynik brzmiał 3:3. Po zmianie stron nadal posiadały inicjatywę na boisku co przełożyło się na dwie kolejne bramki i końcowe zwycięstwo 5:3, tym razem słabszy początek nie przeszkodził i w dopisaniu do swojego dorobku kolejnych trzech oczek. W niedzielny poranek w meczu na szczycie BMBS Ganer zmierzył się Flo-Carsami Biały-Kamień. Lider chciał zrewanżować rywalom za wiosenną porażkę. Pierwsza połowa była jednak wyrównana, oba zespoły strzeliły po golu i mieliśmy 1:1. Druga część gry już należała do mistrzów z poprzedniego sezonu, udało im się dwukrotnie trafić do siatki przeciwników co przełożyło się na wygraną 3:1. Na zakończenie kolejki Kamex Plus zagrał z J.P Control. Spotkanie od początku było dość wyrównane, w pierwszej części gry obie drużyny zdobyły po bramce i po 25 minutach było 1:1. Po przerwie lekką przewagę uzyskali zawodnicy Kamexu Plus, którzy strzelili dwa gole, rywale pomimo kilku niezłych okazji trafili tylko raz i przegrali ten mecz 2:3.

POSADAJ - BELFRY 3:5