Wielka Wieś nowym liderem II ligi

Po 4 kolejce spotkań drużyna Wielkiej Wsi objęła prowadzenie w rozgrywkach II ligi ALPN.

W pierwszym spotkaniu 4 kolejki ZELKO pokonało Skar - System 5:1, prowadząc do przerwy 3:2. Bramki dla drużyny z Bliżyna zdobyli Mikołaj Cukrowski, Andrzej Tkaczyk, Radosław Bułka i dwie Artur Bartosik. Dla Skar - Systemu trafiali Łukasz Chatys i Emil Bułka.

Drugie spotkanie pomiędzy Wielką Wsią i drużyną Szybcy i Wściekli nie doszedł do skutku, ekipa z Szydłowca nie przyjechała na mecz, trzy punkty trafiły do Wielkiej Wsi, która dzięki porażce lidera Toolmex Truck wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli.

W kolejnym meczu Pizzeria Biesiadowo pokonała Toolmex Truck 5:2, do przerwy wynik brzmiał 2:1. Bramki dla Biesiadowa zdobyli po dwie Paweł Bernatek i Damian Biskup i jedna samobójcza, dla Toolmexu dwukrotnie trafił Marcin Miernik.

W ostatnim spotkaniu 4 serii Kamex pokonał Reset 3:2, prowadząc do przerwy 1:0. Bramki dla Kamexu zdobyli Hubert Białkowski, Paweł Frydrych i Damian Styczeń, dla rywali Dawid Cieślak i Dariusz Glijer.