Rozpoczęliśmy kolejny sezon rozgrywek

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu rozpoczęła się prawdziwa wiosna i pierwszą kolejkę rozegraliśmy przy pięknej słonecznej pogodzie. W pierwszej lidze PMP Skarżysko rozgromiło 11:1 Drewmes, choć do przerwy było tylko 3:1 i niewiele wskazywało na aż tak wysoką wygraną PMP, które zostało pierwszym liderem rozgrywek. W meczu kolejki spotkały się dwie pierwsze drużyny poprzedniego sezonu, ZEORK i Toolmex-Truck, spotkanie stało na dobrym poziomie i choć ZEORK prowadził już 2:0 i 3:1, rywale w drugiej połowie szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Remis 5:5 aktualnym mistrzom zapewnił w ostatniej akcji meczu strzałem z rzutu karnego niezawodny Bercik. W niedzielnych pojedynkach DB-Stone w dobrym stylu aż 10:1 pokonało Mirów kontrolując mecz od samego początku, już do przerwy było 4:0. Kolejne spotkanie Rubina z Wesołym Szerszeniem było bliźniaczo podobne do poprzedzającego. Do przerwy było również 4:0, ostatecznie Rubin triumfował 9:2. W lidze oldboyów odbył się niestety tylko jeden mecz. Max Office pewnie pokonał Kamex Plus 8:2, choć w pierwszej połowie po 10 minutach na prowadzeniu był Kamex. Skała ze Stąporkowa niestety wycofała się w ostatniej chwili z rozgrywek i przez to BMBS pauzował, a Pojedynek Skupu Złomu Bartex z Elbą nie doszedł do skutku z powodu problemów kadrowych Elby. Za tydzień w związku z długim weekendem majowym robimy przerwę od grania, terminarz na drugą kolejkę, która odbędzie się 6-7 maja pojawi się na dniach na Naszej stronie, a do przyszłej kolejki będzie już gotowy terminarz na całą pierwszą rundę.