DB-Stone liderem po dwóch kolejkach
Druga kolejka za Nami, choć pogoda była bardziej listopadowa niż majowa, to nie odbyło się tylko jedno spotkanie Skupu Złomu Bartex z BMBS-em, które zostało przełożone na inny termin. W pierwszej lidze najpierw Wesoły Szerszeń zmierzył się z Drewmesem, obie drużyny po wysokich porażkach liczyły na pierwsze punkty. Mecz był dość wyrównany, choć trochę więcej sytuacji tworzyli zawodnicy Szerszenia i to oni do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron rywalom co prawda udało się wyrównać ale końcówka należała ponownie do Wesołego Szerszenia, który strzelił dwie bramki i wygrał 3:1. W drugim spotkaniu zagrały dwie ekipy, które wysoko wygrały na rozpoczęcie rozgrywek DB- Stone i Rubin. Dość szybko na dwubramkowe prowadzenie wyszła pierwsza z drużyn ale jeszcze przed przerwą przeciwnicy złapali kontakt. W drugiej połowie Rubin doprowadził do wyrównania i gdy wydawało się, że zaczyna przeważać dwie szybkie kontry wyprowadzili zawodnicy DB-Stone i wyszli na prowadzenie 4:2. Rywale ruszyli do odrabiania strat, co pozwoliło na kolejne kontry i bramki i ostatecznie DB-Stone zwyciężyło 7:2 i zostało samodzielnym liderem tabeli. W niedziele w pierwszym meczu ZEORK podejmował Mirów i gdy po kilku minutach było już 3:0 wyglądało, że spotkanie będzie jednostronne. Mirów się jednak nie poddawał i głównie za sprawą Kamila Kiełbasy, który strzelił 4 gole do przerwy przegrywał tylko 4:5. Druga odsłona toczyła się już jednak do jednej bramki, ZEORK trafił aż 11 razy, Mirów odpowiedział tylko raz i ostatecznie aktualni mistrzowie wygrali aż 16:5. W ostatnim najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Toolmex Truck zmierzył się z PMP Skarżysko. Pierwsza połowa była wymianą ciosów, najpierw prowadził Toolmex, później odpowiedzieli rywale i do przerwy PMP prowadziło 4:3. Po zmianie połów Toolmex zaczął uzyskiwać przewagę, przeciwnicy grający bez zmian zaczęli tracić siły, co skutkowało stratą bramek i 10 minut przed końcem meczu było już 6:4. PMP odpowiedziało jeszcze golem kontaktowym ale chwilę przed zakończeniem spotkania Toolmex po szybkiej kontrze ustalił wynik spotkania na 7:5. W tabeli z kompletem punktów prowadzi DB-Stone za nimi z czterema oczkami są ZEORK i Toolmex Truck. W lidze oldboyów jedyny mecz Skupu Złomu Bartex z BMBS-em został przełożony na inny termin.