Kolejna wysoka wygrana DB - Stone
Rozegraliśmy trzecią kolejkę, która nie odbyła się w całości, w związku z m.in odbywającymi się w Skarżysku komuniami na inny termin zostały przełożone dwa mecze. W pierwszej lidze na początek Toolmex Truck zmierzył się z Mirowem. Od pierwszych minut inicjatywę przejął trzeci zespół tabeli i już po kilku minutach prowadził 2:0, z czasem mecz się trochę wyrównał ale do przerwy na prowadzeniu pozostał Toolmex, który po zmianie stron nadal kontrolował sytuacje na boisku. Ostatecznie wygrał 7:3 i z 7 punktami jest wiceliderem tabeli. Lider DB- Stone zagrał tym razem z ostatnią ekipą po dwóch kolejkach Drewmesem. Już w pierwszej akcji wyszedł na prowadzenie, które systematycznie powiększał, po 25 minutach było 6:2. Druga część gry wyglądała podobnie DB-Stone powiększało przewagę i ostatecznie wygrało aż 14:5 i z kompletem punktów nadal prowadzi w tabeli. Spotkania ZEORKU z Wesołym Szerszeniem i PMP Skarżysko z Rubinem zostały przełożone na inny termin. W lidze oldboyów w pierwszym meczu BMBS spotkał się z Kamexem Plus, który musiał sobie radzić tylko w 6 osobowym składzie. Warto jednak podkreślić postawę zawodników BMBS-u, którzy całe spotkanie grali z taką samą ilością zawodników jak przeciwnicy, chociaż nie musieli. Po pierwszej połowie było 2:0 dla BMBS-u, który w drugiej odsłonie pilnował wyniku i ostatecznie zwyciężył 5:2. W ciekawie zapowiadającym się pojedynku Skup Złomu Bartex zmierzył się z Max Office, który przystąpił do meczu z jednym zawodnikiem mniej. Gdy już po kilku minutach było 3:0 dla aktualnych mistrzów wydawało się, że rywalizacja będzie jednostronna. Jednak jeszcze przed przerwą Max Office zdobył bramkę, a na początku drugiej odsłony kolejną i zrobiło się ciekawie. Mimo kilku okazji nie udało im się jednak doprowadzić do wyrównania, a w końcówce skuteczniejsi byli już rywale i ostatecznie Skup Złomu Bartex wygrał 7:4 i został liderem, choć aż trzy drużyny mają tyle samo punktów ale nie wszyscy rozegrali równą ilość spotkań.