Rubin zwycięzcą Turnieju Niepodległości

Turniejem Niepodległości zakończyliśmy kolejny sezon na orliku. Pogoda na szczęście tylko Nas postraszyła i momentami mieliśmy nawet słońce, deszcz zaczął padać dopiero podczas wręczania nagród. Zwycięzcą 22 Turnieju o Puchar Niepodległości została drużyna Rubina, która po ciekawym meczu pokonała w finale PMP Skarżysko 4:2, trzecie miejsce przypadło ekipie Toolmexu Truck, która w finale pocieszenia okazała się lepsza od BMBS-u zwyciężając 6:2. Królem, strzelców został Kacper Gładyś z Rubina, który zdobył 9 bramek. W tym roku wszystkie Puchary w Turnieju ufundowało Starostwo Powiatowe w Skarżysku, dziękujemy. Kończymy kolejny, co by nie mówić ciężki rok. Niestety Naszym problemem jest to, że nie ma nowych chętnych osób do gry, a Ci co grają są niestety coraz starsi i tych drużyn co roku ubywa. Mamy nadzieję, że w końcu zacznie się to zmieniać i chociaż jakiś procent młodych chłopaków zamiast siedzieć przed komputerem, czy wpatrzonym w telefon będzie miała ochotę poruszać się na świeżym powietrzu. To jest rola Nas wszystkich, nie tylko zarządu żeby namawiać do uczestnictwa, po to, aby te rozgrywki trwające od ubiegłego wieku nie umarły śmiercią naturalną. Dziękujemy za ten sezon wszystkim zawodnikom, sędziom, opiece medycznej i kibicom za wspieranie swoich drużyn i uczestnictwo w rozgrywkach ATP i mamy nadzieje do zobaczenia już w kwietniu, oby w jak najszerszym gronie. Teraz zapraszamy do udziału w lidze halowej, którą organizuje MCSiR w Skarżysku. Zgłoszenia drużyn można dokonywać do końca listopada, a planowany start ligi jest na 10 grudnia. Wszystkie niezbędne informacje są zamieszczone w linku poniżej.

Niedziela 12 listopada
10:00 DB - Stone - Elba 3:0 walkower