Puchar ligi dla PMP Skarżysko

Przy pięknej pogodzie rozegraliśmy fazę finałową pucharu ligi. Niestety dobra pogoda nie pomogła frekwencji i odbył się tylko jeden z zaplanowanych ćwierćfinałów, w pozostałych mieliśmy walkowery. Na szczęście później już było znacznie lepiej, zarówno półfinały jak i sam finał stały na dobrym poziomie, mieliśmy sporo ładnych bramek. W tym sezonie zwycięzcą Pucharu Ligi została drużyna PMP Skarżysko, która po ciekawym meczu pokonała Toolmex Truck 4:3. To był przedostatni akcent tego sezonu, przed Nami jeszcze Turniej Niepodległości. Postaramy się żeby był objęty patronatem żebyśmy mieli większe fundusze na nagrody. Turniej planujemy rozegrać na 8 drużyn wszystko jednego dnia, prawdopodobnie 12 listopada. Zgłoszenia przyjmujemy od dzisiaj do osiągnięcia kompletu zespołów.

Puchar Ligi
Niedziela 29 października 1/4 finału