Wysokie zwycięstwa Pizzerii Biesiadowo i BMBS-u

Lider Pizzeria Biesiadowo zmierzył się tym razem z drużyną Syreny Książece. Po kilku pierwszych wyrównanych minutach najlepsza jak do tej pory ekipa w tym sezonie zaczęła uzyskiwać coraz wyraźniejszą przewagę, którą szybko zamieniła na prowadzenie. Kolejne minuty tej połowy przyniosły im dwa następne trafienia. Po przerwie sytuacja nie uległa zmianie, lider dalej nadawał ton wydarzeniom na boisku zdobywając aż 5 bramek, czasami zapomniał trochę o grze w defensywie co przełożyło się na dwa gole dla ekipy Książęcego, która ostatecznie przegrała ten mecz 2:7. W kolejnym spotkaniu zespół Szerszenia podejmował BMBS, który chciał się zrewanżować za wiosenny remis 4:4. Już pierwsza część gry pokazała, że nie powinni mieć z tym większych kłopotów bowiem prowadzili pewnie 3:0. W drugiej połowie jeszcze bardziej zdominowali swoich przeciwników strzelając sześć bramek, ambitnie grających zawodników Szerszenia stać było tylko na honorowe trafienie w tym meczu i ostatecznie ulegli rywalom aż 1:9. Na zakończenie tej kolejki Piranie Mirów w derbach powiatu szydłowieckiego zagrały z Better Half. Od początku na boisku nie brakowało walki ale w tej odsłonie lepiej prezentowali się zawodnicy z Mirowa, którzy trzykrotnie znaleźli drogę do bramki rywali, którzy odpowiedzieli im tylko raz. Po zmianie stron ekipa Better Halfu dążyła do odrobienia strat i była tego bardzo bliska, strzeliła dwie bramki ale jedną dołożyli jeszcze przeciwnicy i to Piranie schodziły z boiska jako zwycięzcy rewanżując się tym samym za porażkę z wiosny 1:3.

SYRENA KSIĄŻĘCE - PIZZERIA BIESIADOWO 2:7