Taktyczny Piątek nowym liderem

W lidze oldboyów pierwsi na boisko wyszli gracze Taktycznego Piątku i Posadaja. Gracze ze Stąporkowa prezentowali się o wiele lepiej od swoich rywali, grali mądrze piłką i strzelili 5 goli, przeciwników było stać tylko na honorowe trafienie i Taktyczny Piątek dzięki wygranej 5:1 został nowym liderem. Flo-Cars Biały Kamień zespół, który przewodził stawce po dwóch seriach gier zmierzył się z Plantago. Bardzo dobrze w tym meczu spisywali się obaj bramkarze przez co goli nie zobaczyliśmy i rywalizacja zakończyła się bardzo rzadko spotykanym w Naszej lidze wynikiem 0:0. Flo-Carsi stracili prowadzenie w tabeli ale warto zwrócić uwagę, że w trzech spotkaniach nie stracili jeszcze gola. Za tydzień zmierzą się z ostatnim w tabeli Posadajem, czy Hubert Sochacki wyśrubuję jeszcze bardziej swoją passę? Rywalizacje zakończył pojedynek B.M.B.S-u Ganer z Kamexem Plus. Od samego początku zaznaczyła się przewaga graczy w granatowych koszulkach ale znakomicie w ekipie podopiecznych Zygmunta Tarabasza spisywał się bramkarz. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa skończy się bezbramkowym remisem po wrzutce w pole karne Krzysztofa Burasiewicza piła minęła wszystkich łącznie ze znakomicie broniącym do tej pory golkiperem i Kamex prowadził 1:0. W drugiej odsłonie, kiedy Marcin Kaczmarczyk podwyższył na 2:0 wydawało się, że jest już po meczu ale kontaktowe trafienie Marcin Sokołowskiego na 5 minut przed końcem spowodowało, że ostatnie minuty były nerwowe. Jednak zawodnicy Kamexu nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa i zanotowali pierwszą wygraną w tym sezonie.

TAKTYCZNY PIĄTEK - POSADAJ 5:1